Türkçe

Hedefler ve İlkeler

Hedefimiz, Türkiye ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde güvenilir fideler üreterek sektöründe lider bir marka olmaktır.

Yönetim ve tüm çalışanlar olarak belirlediğimiz bu hedefe, üreticilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte büyüyerek,karlılığımızı ve verimliliğimizi arttırarak, Toplam Kalite yönetim anlayışını benimseyerek ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Maki Fide olarak yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan,çevreye değer veren bir yaklaşımla üretim yapan,üreticinin korunmasını ve bilinçlenmesini destekleyen,üreticilerimiz ve toplum için değer yaratan katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak varlığımızı sürdürmek istiyoruz.

Maki Fide olarak Türkiye tarımının ilerlemesine katkıda bulunmak ve üreticilerimizi bir iş ortağımız olarak görmek suretiyle çalışmaktayız. Ülkemiz tarımı çifçisinin var olmasıyla bizlerinde var olabileceği bilinciyle geleceğe doğru ilerliyoruz.

Bu hedefe ve çalışma sistemlerindeki etkinliklerin iyileştirileceğini ve her zaman Üretici Memnuniyeti için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.